Aanzicht showroom

Het team

Wij zijn Autobedrijf Van Zessen

Verkoop
Thijs Weeda

Thijs Weeda

Directeur sales, commercieel en financieel
thijs@zessen.nl
0347-358002
Ad Lakerveld

Ad Lakerveld

Verkoopadviseur
ad@zessen.nl
0347-358001
Daan

Daan Mulckhuijse

Ondersteuning verkoop
daan@zessen.nl
Aftersales
Arie

Arie den Besten

Directeur aftersales en personeelszaken
arie@zessen.nl
0347-358004
Esther

Esther Weeterings

Service adviseur
esther@zessen.nl
0347-358000
Erik

Erik Chaigneau

Service Manager
erik@zessen.nl
0347-358005
Melissa

Melissa 't Lam

Service adviseur
melissa@zessen.nl
0347-358000
Remko

Remko Brak

Service adviseur
remko@zessen.nl
0347-358000
Ad Muilwijk

Ad Muilwijk

Facilitair medewerker
Werkplaats
René

René Wink

Technisch specialist, APK keurmeester en leermeester
Friso

Friso de Lange

1e Autotechnicus, bedrijfswagenspecialist, APK keurmeester
Ronald van der Grijn

Ronald van der Grijn

1e Autotechnicus, APK keurmeester
Reijer

Reyer van Woudenbergh

1e Autotechnicus, APK keurmeester
Frans

Frans Verheij

Plaatwerker, schadehersteller
Wilco

Wilco de Bruijn

1e Autotechnicus
Jasper

Jasper Blom

1e Autotechnicus
leeg

Abdilsamet Demir

Leerling autotechnicus
Administratie
Gijsbertine

Gijsbertine Verhoef

Boekhouding en P&O
gijsbertine@zessen.nl
0347-358008
Zaterdaghulp
leeg

Bart Lakerveld

Zaterdaghulp
leeg

Ruben van der Jagt

Zaterdaghulp
leeg

Kees Stuij

Zaterdaghulp
leeg

Sem van Herwijnen

Zaterdaghulp
leeg

Kick Boelens

Zaterdaghulp